10 Haziran 2019 iddaa kuponları
Günün kuponu
244 Bulgaristan – Kosova = Var   1,80
254 İspanya – İsveç = Var    1,80
250 Malta – Romanya = 2    1,10
                                   T.Oran = 3,56

Muhtemel kupon
245 Çek Cumhuriyeti – Karadağ = 2,5 üstü  1,85
248 Makedonya – Avusturya = 0   2,85
252 İrlanda Cumhuriyeti – Cebelitarık = 1 (2h)   1,20
                                               T.Oran = 6,32

Sürpriz kupon
244 Bulgaristan – Kosova = 1/0     12,00  
248 Makedonya – Avusturya = 0/0    4,25
                                               T.Oran = 51,00

Milli müsabakaların olduğu Pazartesi bülteni ile karşılaşmaları yorumlamaya devam ediyoruz. İlk müsabaka Bulgaristan vs Kosova karşılaşması olacak. Ev sahibi Bulgaristan son karşılaşmada Çeklere karşı iyi oynamış ancak puan alamamıştı. Henüz 3.dakikada öne geçmelerine rağmen skoru koruyamayıp, mağlubiyetten kurtulamadılar. Hala benim gözümde kapalı kutu olarak görünen Kosova ise Karadağ deplasmanında üstün oyununa karşı 1 puan almıştı. Genel anlamda orta segment takımlara karşı iyi mücadele ettiklerini düşünüyorum. Sonuç olarak iki ekibinde gol bulup karşılaşmayı Kg-Var’a taşıyacağına inanıyorum. Sürpriz olarak da 1/0 şeklinde bir denemede bulunabilir.
Günün kuponunda 2.müsabakamız ise; İspanya vs İsveç arasında gerçekleşecek. Ev sahibi İspanya takımı grupta 3’te 3 yaparak ne kadar formda olduğunu herkese göstermişti. Ancak Norveç dışında pekte adam akıllı maç oynamadılar. Şimdi rakip İsveç olacak. İsveç ekibi ise Romanya ve Malta’yı mağlup etmiş Norveç deplasmanından 1 puan ile dönmüştü. Onlarında formda olduklarını söylemekte fayda var. Sonuç olarak bu karşılaşmada da her ne kadar İspanyollar evlerinde oynasalar da taraf bahsinden ziyade karşılıklı gole yönelmek daha mantıklı geliyor.
Tamamlama karşılaşmasında ise Romanya’yı daha yakın buluyorum. Malta’yı deplasmanda da olsa yenecek güce sahipler.
Genel anlamda banko maç veya kesin maç yoktur. Her müsabakanın analizi farklı sonuçlar çıkarabilir. Hiçbir müsabakanın veya kuponun garantisi yoktur. İddaa tahminleri ve iddaa kuponları yukarıdaki gibi verilmiş olup oynayıp, oynamama kararı size aittir. Herkese bol şanslı ve kazançlı bir gün olması dileğiyle.

1 Yorum "10 Haziran 2019 iddaa kuponları"

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate