488 Manchester United vs Bournemouth = 23:00

            İngiltere Premier Lig’de 2.sırada bulunan Manchester United evinde 14.sıradaki rakibi Bournemouth’u ağırlıyor.Ev sahibi geçtiğimiz hafta sonu Manchester derbisinde sahasında City’e kaybetmişti.Şampiyonluk yarışı için onlar adına iyi olmadı.
Bu maçta Pogba’da takıma geri dönüyor.Yani oynayacak olması sevindirici bir durum.Diğer tarafta da Bournemouth takımı bulunuyor.Onlarda hafta sonunda Cristal Palace ile deplasmanda 2-2 berabere kaldılar.Son dakikada Crystal Palace takımı 1 penaltı vuruşundan yararlanamadığını da belirtmek gerekiyor.Bu karşılaşmada da United’in zorlanacağını ancak bir şekilde kazanacağını düşünüyorum.Oran bakımından M.United galibiyetine verilen oranı pekte iç açıcı bulmuyor ve maçın 2-3 gol aralığında sona ereceğine inanıyorum.Tercihim 2-3 golden yana olacak.
T4hmin = 2-3 Gol     1,85

0 Yorum "488 Manchester United vs Bournemouth = 23:00"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate