477 Newcastle United vs Everton = 22:45

            Yine Premier Lig’den bir karşılaşma.Ev sahibi Newcastle ligde zor günler yaşıyor. Bir türlü Benitez inadından vazgeçmediler.Geçtiğimiz karşılaşmada da Leicester’a kaybettiler.Ne kadar maça ortak olmaya çalışsalar da genel anlamda kötü oynadıkları ortada.Karşılaşma öncesinde
Newcastle takımında önemli bir eksik bulunmuyor.Everton takımı da teknik direktör değişikliği ile daha iyi olmaya başladı.Bir hayli toparlandıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.Uzun süreli sakatlıklarda takıma dönünce daha iyi olacaklardır.Son maçta Liverpool karşısında Rooney’in penaltı golü ile altın değerinde 1 puan aldılar. Bu karşılaşmada iki ekibinde mücadele gücünü ortaya koyarak karşılıklı olarak gol veya gollerin olacağı yönündeyim.Tercihim Kg-Var’dan yana olacak.

T4hmin = KG-Var   1,50

0 Yorum "477 Newcastle United vs Everton = 22:45"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate