427 Crewe vs Blackburn Rovers = 22:45

            İngiltere Fa Kupası tekrar maçında 2.lig takımı Crewe evinde 1.lig takımı Blackburn’u konuk edecek.Normal şartlarda kupa maçlarına pek yönelmem,ancak Blackburn’un bu çıkışı gerçekten de o riske girmeye değer.İlk karşılaşma gol düellosu şeklinde geçmişti (3-3). Blackburn takımı 3-0 öne geçmesine rağmen farkı koruyamadı.
Tabii bunda hakemde katkı sağladı.Takımı 9 kişi bıraktı.Ee normal olarak da maç döndü.Fazla uzatmayacağım.2 ekipte kazanmak için uğraşacaktır.Blackburn’u 1 adım önde görüyorum.

T4hmin= 2      1,50

0 Yorum "427 Crewe vs Blackburn Rovers = 22:45"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate