421 Mainz vs B.Dordmund = 22:30

Bundesliga’dan bir başka seçimde bu maç olacak.14.sırada bulunan Mainz evinde ligde kötü günler geçiren Dordmund’u ağırlıyor.Ev sahibi Mainz geçtiğimiz hafta Leipzig deplasmanından altın değerinde 1 puan çıkardı.Takımda uzun süreli sakatların dışında eklenen bir sakatlık gözükmüyor.Dordmund takımı ise evinde ağırladığı Werder Bremen’e
2-1 yenildi.İlk yarısını yenik kapattığı karşılaşmada
2.Yarıda Aubameyang ile ortak olmaya çalışsada Selassie’nin golüne engel olamayınca yenilmekten kurtulamadılar ve zor günler devam ediyor.Sakatlık listesi bir hayli kabarık.Bu deplasmanda da işleri kolay olmayacak diye düşünüyorum.Bu karşılaşmada iki ekibinde kıyasıya mücadele edeceği bir karşılaşma izleyeceğimizi ve karşılıklı gol veya gollerin olacağına inanıyorum.

T4hmin= KG-Var   1,35

0 Yorum "421 Mainz vs B.Dordmund = 22:30"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate