412 Wolfsburg vs Leipzig = 20:30

Almanya Bundesliga’da 18 puanla 11.sırada bulunan Wolfsburg takımı evinde 2.sıradaki rakibi Leipzig’i konuk ediyor.Ev sahibi Wolfsburg takımı geçtiğimiz hafta sonu Hamburg deplasmanından golsüz berabere kalarak 1 puan ile dönmüştü.Genel anlamda doğrusunu söylemek gerekirse iyi oynamadıklarını düşünüyorum.Yani maçı kazanma adına
bir şey yapmadılar.Ancak evlerinde genel anlamda daha derli toplu oynuyorlar.Leipzig takımı ise evinde 2 kez öne geçtiği karşılaşmada 86.dakikada yediği golle Mainz ile 2-2 berabere kaldılar.İki ekipte de uzun süreli sakatlıklar dışında pek fazla önemli eksik gözükmüyor. Zor bir mücadele bekliyorum.Wolfsbur’un kapanıp Leipzing’in de açması kolay olmayacak diye düşünüyorum.Tercihim maçın 2-3 gol aralığında kalacağı yönünde.

T4hmin=2-3 Gol   1,80

0 Yorum "412 Wolfsburg vs Leipzig = 20:30"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate