177 Genoa vs Atalanta = 20:00

İtalya Seri A ‘da 16.sırada bulunan Genoa evinde 11.sırada bulunan rakibi Atalanta’yı konuk ediyor.Genel anlamda istatistik olarak dengesiz iki ekip karşılaşıyor.Ev sahibi Genoa ligde 3 maçtır kaybetmiyor.Geçtiğimiz haftada deplasmanda Verona’yı tek golle geçmeyi başarmıştı.Atalanta takımı’da
son oynadığı maçta Avrupa ligi’nde Lyon’u yenerek grubu lider bitirdi.Fiziki olarak çok iyi olduklarını söyleyebiliriz.Genel olarak kontrollü dengeli bir karşılaşma bekliyorum.İki ekibinde defans ağırlıklı oynayacağı ve karşılaşmadan galip çıkmayacağına inanıyorum.Tercihim beraberlikten yana olacak.

T4hmin=0      3,10

0 Yorum "177 Genoa vs Atalanta = 20:00"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate