3 haziran 2013 iddaa tahminleri

Kod                                  Tahmin
262 İsveç – Makedonya = 1 (h)   1,65
Yorum=Kısıtlı bir programda göze çarpan bu karşılaşmada İsveç’in Makedonya’ya karşı İbrahimoviç’in de desteği ile farklı kazanacağını düşünüyorum.

263 Jonkopings – Falkenberg = Var  1,40
Yorum=6 hafta kazanmaktan yoksun olan ev sahibi geçen hafta deplasmanda Hammarby’i mağlup etmişti.Falkenberg ise güçlü rakibi Gais’i evinde farklı yendi.İki takımdaki eksiklere rağmen bu karşılaşmada karşılıklı filelerin havalanacağı yönündeyim.

776 Miami – İndiana = 1  1,70
Yorum=Nba’da playy off karşılaşması oynanıyor.Sette durum 3-3.Yani kazanan tur atacak. Miami’nin evinde 7,5 sayı handikabını aşarak tur atacağını düşünüyorum.

261 Estonya – Beyaz Rusya = İ.y. 0  1,95
Yorum=Kısıtlı programda kısır geçmesini beklediğim bir hazırlık maçı olarak görüyorum.İlk yarınında berabere biteceği yönündeyim.Alternatif tercih olarak da 2,5 alt seçeneği ideal duruyor.

0 Yorum "3 haziran 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate