15 haziran 2013 iddaa tahminleri

Yorum Ekle


Kod                         Tahmin
157 Gefle – Östers = 1   1,85
Yorum=İsveç’te ligde alt sıralarda olan iki takım karşı karşıya geliyor.Gefle evinde 2 basamak altındaki rakibi Östers’i ağırlıyor.Gefle’nin maçlarına bakacak olursak daha çok evinde iyi futbol oynayıp kazamaya çalışıyorlar.Ancak toplamda 8 maçtır galip gelemiyorlar.Östers ise geçen hafta evinde Göteborg’u yenerek 7 maç sonunda galip gelebildi. Bu karşılaşmada sahasında iyi oynayan Gefle’nin artık şanssızlığını kırıp kazanacağına inanıyorum.

159 Varbergs – Falkenbergs = Var   1,30
Yorum=İsveç’te 11.sırada bulunan Varbergs evinde 3.sıradaki Falkenbergs’i ağırlıyor. Ev sahibi Varbergs geçen hafta Hammarby deplasmanından 1 puanla ayrılmıştı.Falkenberg ise evinde bir basamak üzerindeki Sundsvall’a 2-1 ile boyun eğdi.İki takımında ofansif anlayışının iyi olduğunu düşünerek skor üreteceklerine inanıyorum.

169 İtalya U21 – Hollanda U21 = Var   1,55
Yorum=Avrupa U21’de yarı final mücadelesinde İtalya ile Hollanda kapışıyor.İtalya A grubunu lider tamamlamıştı.Hollanda ise B grubunu 2.sırada bitirmişti.Bu karşılaşmada karşılıklı filelerin havalanacağını düşünüyorum.

163 İspanya U21 – Norveç U21 = 1    1,25
Yorum=Yarı final’in bir diğer maçı da İspanya ile Norveç arasında olacak.İspanya son maçta Hollanda’ya karşı harika oynadı ve farklı kazandı.Norveç ise İtalya’dan altın değerinde 1 puan alarak gruptan çıkmayı başardı.Bu karşılaşmada İspanya’nın kazanacağı yönündeyim. Oran yükseltme açısından handikaplı İspanya’da düşünülebilir.

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Popüler Yayınlar