15 haziran 2013 iddaa tahminleriKod                         Tahmin
157 Gefle – Östers = 1   1,85
Yorum=İsveç’te ligde alt sıralarda olan iki takım karşı karşıya geliyor.Gefle evinde 2 basamak altındaki rakibi Östers’i ağırlıyor.Gefle’nin maçlarına bakacak olursak daha çok evinde iyi futbol oynayıp kazamaya çalışıyorlar.Ancak toplamda 8 maçtır galip gelemiyorlar.Östers ise geçen hafta evinde Göteborg’u yenerek 7 maç sonunda galip gelebildi. Bu karşılaşmada sahasında iyi oynayan Gefle’nin artık şanssızlığını kırıp kazanacağına inanıyorum.

159 Varbergs – Falkenbergs = Var   1,30
Yorum=İsveç’te 11.sırada bulunan Varbergs evinde 3.sıradaki Falkenbergs’i ağırlıyor. Ev sahibi Varbergs geçen hafta Hammarby deplasmanından 1 puanla ayrılmıştı.Falkenberg ise evinde bir basamak üzerindeki Sundsvall’a 2-1 ile boyun eğdi.İki takımında ofansif anlayışının iyi olduğunu düşünerek skor üreteceklerine inanıyorum.

169 İtalya U21 – Hollanda U21 = Var   1,55
Yorum=Avrupa U21’de yarı final mücadelesinde İtalya ile Hollanda kapışıyor.İtalya A grubunu lider tamamlamıştı.Hollanda ise B grubunu 2.sırada bitirmişti.Bu karşılaşmada karşılıklı filelerin havalanacağını düşünüyorum.

163 İspanya U21 – Norveç U21 = 1    1,25
Yorum=Yarı final’in bir diğer maçı da İspanya ile Norveç arasında olacak.İspanya son maçta Hollanda’ya karşı harika oynadı ve farklı kazandı.Norveç ise İtalya’dan altın değerinde 1 puan alarak gruptan çıkmayı başardı.Bu karşılaşmada İspanya’nın kazanacağı yönündeyim. Oran yükseltme açısından handikaplı İspanya’da düşünülebilir.

0 Yorum "15 haziran 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate