14 haziran 2013 iddaa tahminleriKod                                                 Tahmin
136 Bray Wanderers – Derry City = 2  1,55
Yorum=İrlanda’da 9.sırada bulunan Bray Wanderers evinde 2.sırada olan Derry City’i ağırlıyor.Bray Wanderers ligde 2 haftadır galip geliyor.Alt gruptan biraz uzaklaştılar.Derry City ise geçen hafta kazanıp moral buldu.Bu haftada galip gelip üst sıralardan kopmayacaklarını düşünüyorum.

137 Cork City – Drogheda = Var   1,45
Yorum=İrlanda’da orta sıraların mücadelesinde Cork City evinde Drogheda’yı ağırlıyor.Cork City geçen hafta evinde Shamrock’a kaybetmişti.Drogheda ise evinde Dundalk’a mağlup oldu.İki takımında gol bulmakta zorlanmadığını düşünerek skor üreteceklerine inanıyorum.

132 Vikingit – Haka = 2  1,80
Yorum=Finlandiya 2’de 2.sırada bulunan Haka son sırada bulunan Vikingit’e konuk oluyor.Geçen hafta Haka lider SJK’yı evinde mağlup edememişti.Ancak artık toparlamaları gerekiyor.Bu karşılaşmada vasat rakibi Vikingit’i mağlup edeceklerini düşünüyorum.

731 Barcelona – Real Madrid = 2   1,70
Yorum=İspanya playy off da serinin 3.maçı oynanıyor.Geçen maçı Barcelona tek farkla kazanmıştı.Bu maçında zorlu geçmesini bekliyorum ve 4 sayılık farkı ev sahibinin aşamayacağına inanıyorum.

0 Yorum "14 haziran 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate