11 haziran 2013 iddaa tahminleri

Kod                                         Tahmin
519 Danimarka – Ermenistan = 1 (h)   1,65
Tahmin=Grupta 4.sırada bulunan Danimarka evinde 5.sırada bulunan Ermenistan’ı konuk ediyor.Danimarka’nın grup aşamasında rakiplerine göre fikstür açısından şansı olduğunu düşünüyorum ve oynadıkları son 2 karşılaşmada da toparladıklarına inanıyorum.Ermenistan ise tek galibiyetini Malta’ya karşı almış bulunuyor.Danimarka’nın averajını da düşünerek bu maçta handikabı aşacağına inanıyorum.

518 İsveç – Faroe Adaları (2h) = 1     1,30
Yorum=Öncelikle iddaa’yı bir kez daha tebrik ediyorum.Muhteşem oranlar açılmış…
İsveç evinde grubun vasat takımı ve puanı olmayan Faroe Adaları’nı ağırlıyor.Cuma günü deplasmanda Avusturya’ya 2-1 mağlup oldular.Grup açısından kritik bir karşılaşmaydı.Maça ortaktılar.Ancak istediklerini alamamışlardı.İsveç’ten bahsediyorum.O karşılaşmada puan alamamaları açısından bu maç çok önemli bir hale gelmiş durumda.Eksikleri olmasına rağmen İsveç’in 2 handikabı aşacağını düşünüyorum.

516 Falkenbergs – Sundsvall = Var   1,45
Yorum=İsveç 2.liginde 2.sırada bulunan Falkenberg bir basamak altında bulunan Sundsvall’ı ağırlıyor.İstatistiksel anlamda Sundvall’ın rakibine ciddi oranda üstünlüğü göze çarpıyor. Ancak Falkenbergs’de bu yıl yabana atılacak bir takım olmadığını aldığı sonuçlarla fazlasıyla gösteriyor.Bu karşılaşmada karşılıklı filelerin havalanacağı yönündeyim.

503 Güney Kore – Özbekistan = 0-2 (ç)  2,18
Yorum=Lider durumda bulunan G.Kore evinde 2.sırada bulunan Özbekistan’ı ağırlıyor. Güney Kore geçen hafta deplasmanda vasat rakibi Lübnan’ı yenememişti.Özbekistan’da ise önemli bir reaksiyon seziyorum.5 maçtır kaybetmiyorlar.Geçen haftayı da boş geçmeyip Çin ile oynanan hazırlık karşılaşmasında ne kadar hazır olduklarını gösterdiler diye düşünüyorum. İki takım açısından da kritik olan bu karşılaşmada Özbekistan’ın kaybetmeyeceğine inanıyorum.

530 Recife – Bragantino = 1    1,50
Yorum=Seri B’de iyi başlayamayıp son 2 haftada toparlanan Recife evinde geçen hafta Sao Caetano’yu yenen Bragantino’yu ağırlıyor.Recife’de geçen hafta güçlü rakibi Palmeiras’ı mağlup etmişti.Evinde daha iyi top oynayan Recife’nin kazanıp yükselişine devam edeceğini düşünüyorum.

536 A.Natal – Palmeiras = 2  2,00
Yorum=Natal geçen haftada kazanamayarak galip gelememe orucunu bozamadı.Palmeiras ise rakibi Recife’ye deplasmanda 1-0 ile mağlup oldu.Bu karşılaşmada Palmeiras’ı bir adım önde görüyorum.Kazanıp üst sıralardan kopmayacaklarına inanıyorum.

542 ABD – Panama = 1    1,30
Yorum=Grupta 2.sırada bulunan Amerika evinde 4.sırada bulunan Panama’yı ağırlıyor. Amerika’nın oynadığı son 2 karşılaşmada toparladığını düşünüyorum.Panama ise sahasında Meksika’dan puan almayı başarmıştı.Bu karşılaşmada Amerika’nın kazanıp liderliğe oturacağını düşünüyorum.

504 Çin – Hollanda = 2 (h)    1,80
Yorum=Hazırlık karşılaşmasında Çin ile Hollanda karşılaşıyor.Hollanda açısından söylemek gerekirse maçın mutlak favorisiler.Van der Vaart, Van Persie,Robben de kadroda bulunuyor. Ayrıca sakatlığı geçen defansın önemli oyuncularından Heitinga’nın da kadroya alındı.Hollanda’nın handikabı aşarak kazanacağı yönündeyim.

0 Yorum "11 haziran 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate