4 Mayıs 2013 iddaa tahminleri

Kod                                         Tahmin
237 Norwich City – Aston Villa = 0-2 (ç)  1,34
Yorum=Geçtiğimiz hafta Aston Villa farklı bir galibiyet alarak düşme potasından biraz uzaklaştı.Norwich ise geçen hafta Stoke deplasmanından puan alamadı.2 takımda düşme hattında.Ancak kalan maçlar açısından A.Villanın bu maçtan puan alması gerekiyor.Ben formda Aston Villanın yenilmeyeceğini düşünüyorum.

278 Qpr – Arsenal = 2 (h)  1,90
Yorum=Ligden düşmesi kesinleşen Qpr evinde şampiyonlar ligine direkt katılma mücadelesi içinde olan Arsenal’ı konuk ediyor.Arsenal’ın farklı bir galibiyet almasını bekliyorum.

236 Fulham – Reading = 1  1,50
Yorum=Formsuz iki takımın maçında ev sahibi orta sıralarda bulunuyor.Reading ise küme düştü.Fulham’ın hazır Berbatov da iyileşmişken kazanacağını ve matematiksel olarak alt tarafla ilişkisini keseceğini düşünüyorum.

228 Stuttgart – Fürt = 1    1,50
Yorum=Ligin ortalarında bulunan Stuttgart,ligden düşen Fürt ile karşılaşıyor.Son hafta alınan farklı yenilgide takımın morallerini oldukça bozdu.Fürt içinse artık lig bitti diyebiliriz.Bana göre Stuttgart maçı kazanıp,geçen haftaki yenilgiyi unutturmak isticektir ve alt tarafla komple bağını keser diye düşünüyorum.

303 R.Madrid – Valladolid = 1 (h)  1,50
Yorum=Hafta içi Dordmund’a kazanıpta elenen R.Madrid de eksikler bulunuyor.Bunlar Raul Albiol cezalı.S.Ramos ve Arbeloa da kadroya alınmamış.Ancak ben her şeye rağmen Real Madrid’in bu maçı farklı kazanıp taraftarına kendilerini affettireceklerini düşünüyorum.

311 Nacional Modeira – Porto = 2 (h)   1,80
Yorum=Şampiyonluk mücadelesi devam eden Portekiz liginde Porto,ligin orta sıralarında bulunan Nacional takımına konuk oluyor.Bu haftada maçını Benfica dan önce oynayan Portonun farklı kazanacağını düşünüyorum.

268 Aalesund – Rosemborg = VAR  1,40
Yorum=Gol yollarında pek zorlanmayan iki ekibin maçında karşılıklı filelerin havalanacağını düşünüyorum.

272 Las Palmas – Gjon = 1   1,75
Yorum=Ligin 6.sırasında bulunan Las Palmas,ligin orta sıralarındaki Gjon ile karşılaşıyor.Ev sahibini bir adım önde görüyorum.

219 Ternana – Livorno = 2  1,65
Yorum=Maç eksiğiyle yerini Verona’ya kaptıran Livorno tekrar kazanp 2.sırasını geri alır diye düşünüyorum.

Oran açısından sürpriz beklentili maçlar
240 West Bromwich – Wigan = 2   2,40
Yorum=Wigan için bir nevi ölüm kalım maçı olarakta tanımlayabiliriz.Kesinlikle ve mutlak ve mutlak suretle kazanmaları gerekiyor.Bunu West Bromwich karşısında başaracaklarına inanıyorum.

267 Chievo – Cagliari = 1   2,40
Yorum=İddaa açısından beraberlik ön plana çıkartılmış.Ancak bu maçta Chievo eğer kazanamasa bana göre sıkıntıya düşebilir.Gerçi İtalya ligi her şey bellidir ancak yorum yapıyoruz.Normal şartlarda bu maç sabaha kadar oynansa 1 olur.

288 Kayseri – Trabzon = 0   3,20
Yorum=Ligin orta sıralarında bulunan iki ekip içinde zor bir maç olacak.Bana göre günün berabere bitebilecek maçlarına aday.

303 R.Madrid – Valladolid = 7+  13,00

0 Yorum "4 Mayıs 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate