27 mayıs 2013 iddaa tahminleriKod                                                 Tahmin
356 Kaiserslautern – Hoffenheim = Var   1,45
Yorum=Almaya’da playy out ilk maçında Hoffenheim istediğini almıştı.Bu karşılaşmada da Kaiserslautern lige çıkma adına saldıracaktır.Deplasmanda Hoffenheim’in de tehlikeli olduğunu düşünerek karşılıklı filelerin havalanacağını düşünüyorum.

354 Hatay – Bayrambaşa = 1    1,70
Yorum=Hatay’ın 2.lige çıkma adına önemli yol kat ettiğini düşünüyorum.Artık buradan vermeyip final maçına yükseleceklerine inanıyorum.

359 Villereal – Xerez = 1 (h)   1,45
Yorum=İspanya’da La ligaya yükselme çabası içerisinde olan Villereal ligin son sırasında bulunan Xerez’i ağırlıyor.Geçen hafta Villereal Girona’yı yenmişti.Xerez ise evinde Gjon’a mağlup oldu.Haftalar önceden küme düşmesi garantiydi.Villereal’in bu maçı handikaplı kazanacağını düşünüyorum.

348 Assyriska – Landskrona = 1   1,60
Yorum=İsveç 2.liginde 3.sırada bulunan Assyriska evinde ligde 11.sırada bulunan Landskrona’yı ağırlıyor.Hafta arası 2 takımda rakipleriyle berabere kaldı.Ancak bu karşılama Assyriska’nın zorlansa da kazanacağına inanıyorum.

0 Yorum "27 mayıs 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate