21 Mayıs 2013 iddaa tahminleri

Kod                                                Tahmin
514 Breidablik – FH Hafnarfjördur = 2  1,85
Yorum=Yeni başlayan İzlanda liginde iki güçlü takım karşı karşıya geliyor.Geçen yılında şampiyonu olan Hafnarfjördur takımı rakibine göre daha iyi oynuyor.Bu maçta benim tercihim Hafnarfjördur takımından yana olacak.

504 Kapfenberger – Grödig = Var   1,30
Yorum=Avusturya 2.liginde Grödig haftalar öncesinden 1.lige çıkmayı garantilemişti. Ancak yinede son maçlarda iyi mücadele ediyorlar ve bunu skora da yansıtıyorlar.Kapfenberger’in ise ligde bir hedefi yok.Ancak onlarda evlerinde oynadıkları maçta skor üretmekte pek zorlanmıyorlar.İki takımında skora katkıda bulunacağına inanıyorum.

506 Sarpsborg – Valeranga = Var   1,45
Yorum=Norveç liginde 2 haftadır deplasmanda kaybeden Sarpsborg takımı evinde geçen haftayı galibiyetle geçen Valeranga’yı ağırlıyor.Sarsborg’un evinde iyi mücadele ettiğini düşünüyorum.Valeranga ise deplasmanda sadece Sanders’i yenebildi.Sarpsborg’u bu maçta bir adım önde görüyorum.Ancak her ihtimale karşı tercihim k.g. var’dan yana olacak.

508 Hradec – Pribham = 1   2,10
Yorum=Düşme hattında bulunan iki ekip karşı karşıya geliyor.Ev sahibi adına çok kritik bir karşılaşma olduğunu düşünüyorum.Bu maçı kazanırlarsa ligde kalma adına umutlarını yeşertecekler.Pribham ise puan farkını koruma adına maça çıkacak.Ev sahibi Hradec’i galibiyete yakın görüyorum.

0 Yorum "21 Mayıs 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate