21 Mayıs 2013 iddaa tahminleri

Yorum Ekle
Kod                                                Tahmin
514 Breidablik – FH Hafnarfjördur = 2  1,85
Yorum=Yeni başlayan İzlanda liginde iki güçlü takım karşı karşıya geliyor.Geçen yılında şampiyonu olan Hafnarfjördur takımı rakibine göre daha iyi oynuyor.Bu maçta benim tercihim Hafnarfjördur takımından yana olacak.

504 Kapfenberger – Grödig = Var   1,30
Yorum=Avusturya 2.liginde Grödig haftalar öncesinden 1.lige çıkmayı garantilemişti. Ancak yinede son maçlarda iyi mücadele ediyorlar ve bunu skora da yansıtıyorlar.Kapfenberger’in ise ligde bir hedefi yok.Ancak onlarda evlerinde oynadıkları maçta skor üretmekte pek zorlanmıyorlar.İki takımında skora katkıda bulunacağına inanıyorum.

506 Sarpsborg – Valeranga = Var   1,45
Yorum=Norveç liginde 2 haftadır deplasmanda kaybeden Sarpsborg takımı evinde geçen haftayı galibiyetle geçen Valeranga’yı ağırlıyor.Sarsborg’un evinde iyi mücadele ettiğini düşünüyorum.Valeranga ise deplasmanda sadece Sanders’i yenebildi.Sarpsborg’u bu maçta bir adım önde görüyorum.Ancak her ihtimale karşı tercihim k.g. var’dan yana olacak.

508 Hradec – Pribham = 1   2,10
Yorum=Düşme hattında bulunan iki ekip karşı karşıya geliyor.Ev sahibi adına çok kritik bir karşılaşma olduğunu düşünüyorum.Bu maçı kazanırlarsa ligde kalma adına umutlarını yeşertecekler.Pribham ise puan farkını koruma adına maça çıkacak.Ev sahibi Hradec’i galibiyete yakın görüyorum.

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Popüler Yayınlar