29 Nisan 2013 iddaa tahminleri


KOD                                       TAHMİN
532 Aston Villa – Sunderland = 1    2,00
Yorum=34 puanı bulunan Aston villa evinde 37 puanı olan Sunderland ile oynuyor.Ligin son 3 haftası sıkıntı yaşamamak için bu hafta Aston Villanın kazanacağı inancındayım.

535 R.Betis – Deportivo = VAR      1,40
Yorum=Betis ligde uefa mücadelesi veriyor.Deportivo ise küme düşme potasında bulunuyor.Bu karşılaşma karşılıklı filelerin havalanacağı inancındayım.

520 Jagiellonia – Lech Poznan= 2    1,85
Yorum=Hafta sonu Legianın takılmasıyla şampiyonluk adına puan farkını indirme şansı bulunan Lech Poznanın ligin orta sıralarındaki takımını yeneceği inancındayım.

524 Oreblo – Valbergs =  1    1,40
Yorum=Bir üst ligi hedefleyen ve iyide başlayan Oreblonun evinde kazanacağını düşünüyorum.

521 Middlanjland – Aalborg = VAR   1,55
Yorum=Avrupa kupalarına gitmek için ev sahibinin kazanması gereken bir karşılaşma olarak göze çarpıyor.Ayrıca ev sahibi gayet formda gözüküyor.Aalborg ise hazır 4.cü sıradayken yerini zora sokmamak adına bu maçta bişeyler yapmak zorunda.Bana göre karşılıklı filelerin havalanacağı yönündeyim.Alternatif arayanlara ev sahibini öneriyorum.

Sürpriz Maç
519 Avusturya Lustenau – Sv Horn = İ.Y. 2  4,75

0 Yorum "29 Nisan 2013 iddaa tahminleri"

Yorum Gönder

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate