12 Nisan iddaa tahminleri

115 Silkeborg-Aarhus = MS 1    2,40
Küme düşme hattından uzaklaşmak puanını rakipleriyle puan puana getirmek için Silkeborgun son şansı.İddaa oranı biraz abartmış oynamamamız için.Bana göre bu maç 1 olur.Oranda gayet cazip.

118 Rosenborg-Start= MS 1 (h)    1,60
Rosenborgun handikaplı kazanıp 4te 4 yapmasını bekliyorum.

120 Sivas-G.Birliği=VAR   1,50
2 takımında fikstürü bundan sonraki maçlarda baya zorlaşıyor.Onun için iki tarafında kazanmaya istekli olmasını bekliyorum.Buda karşılıklı filelerin sallanacağı anlamına geliyor.

Bol kazançlar

2 Yorumlar "12 Nisan iddaa tahminleri"

Yorumlarınız yeni kullanıcılarımıza fikir olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bilgilendirme

Sitede verilen tahminlerde ve kuponlarda spor totoya bağlı iddaa'da oran değişimi olabilmektedir. Her gün sürekli bir şekilde anlık olarak oran değişimi yapan iddaa'da, bu oran değişimi siteye yansımamaktadır. Genellikle sitemizde ilk çıkan oran verilir ve kuponun hesaplanması o oran üzerinden yapılır. Bununla ilgili oranlarla alakalı sitede herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Bu açıdan herhangi bir farklı oranda sitemiz sorumlu tutulamaz.Ayrıca sitemizde verilen tahminler ve yine verilen kuponlar sadece tahmin üzerinedir. Herhangi bir kesinliği, garantisi yoktur. Yani %100 gelecek diye bir şehir efsanesi yoktur. Tahminler editörümüz tarafından yapılır. Herhangi bir gelmeme durumu, kupon yatma durumu gibi kayıplarda, mağduriyetlerde tahminblog sitesi asla sorumlu tutulamaz.

Translate